Servitect breidt haar netwerk van samenwerkingen verder uit met een nieuw partnership.
Met trots kondigen wij onze samenwerking aan met Trigono. Trigono is gespecialiseerd in het trainen, coachen en begeleiden van leiders en managers bij gedragsvraagstukken. Met deze samenwerking versterken we onze aanpak om ITSM verandertrajecten bij organisaties succesvoller te laten verlopen.
OBM
Trigono is gespecialiseerd in Organizational Behavior Management (OBM). OBM gaat niet over het veranderen van mensen. En ook niet over het manipuleren van mensen met ‘trucjes’, zodat ze precies doen wat jij als beïnvloeder wilt.
Bij OBM draait het vooral om de focus op gedrag dat organisaties helpt om hun doelstellingen te halen. Dit leidt tot een cultuur waarin mensen elkaar weer gaan vertrouwen. De samenwerking herstelt en mensen halen het beste uit zichzelf en elkaar. Dat vertaalt zich uiteindelijk ook in aantoonbaar betere bedrijfsresultaten. OBM is daarmee leiderschapsontwikkeling in optima forma.
Klantwaarde centraal
Met deze stap zetten Servitect en Trigono samen koers richting een toekomst waarin samenwerking, kennisdeling en klantwaarde centraal staan. Een belangrijke ontwikkeling voor organisaties die zoeken naar een integrale aanpak van hun ITSM- verandertrajecten.
Meer weten over dit nieuwsbericht? Neem dan contact op met
Robert Dijkstra.
T: 088 – 203 4000
E: r.dijkstra@servitect.com