‘Leuke en leerzame dag, weer een aantal nieuwe inzichten opgedaan’. Eén van de reacties op de Procesmanagersdag van gisteren. Procesmanagers konden ervaringen delen bij het toepassen van ISM en FSM. Ook werden ze geïnformeerd over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van de ISM- en FSM-methode.
Jeroen van Oostrum, Manager Informatiemanagement (Erasmus MC), gaf tijdens zijn keynote een mooie opsomming van praktijkervaringen met de ISM/FSM-invoering, voor en na. ‘Mooi om eens een implementatie-ervaring te horen van een collega’, zei een van de procesmanagers.
De deelnemers kregen ook een sessie over FSM/ISM-ontwikkelingen, waarin de trends in servicemanagement besproken werd. Een procesmanager: ‘goed om te zien dat jullie meegaan met de tijd.’
Robert den Broeder gaf een keynote over OBM (Organisational Behaviour Management). Hij kreeg enthousiaste reacties van de procesmanagers. Eén van de procesmanagers vertelde ons dat hij het erg vernieuwend vond. ‘Hier wil ik wel iets mee gaan doen.’
Het was een geslaagde dag, op een mooie locatie (Medische bibliotheek van het Erasmus MC). In 2018 vindt er weer een Procesmanagersdag plaats. Misschien tot dan!